קירוי בריכה פרטית -גולדנפול

93793704_2509916599270351_17414751625339
28701412_1560667740717046_24056153678309

בריכות פרטיות – הבריכה לשימושכם לאורך כל השנה


כאשר אתם מתקינים קירוי בבריכת השחיה שלכם – אתם הופכים את הרחצה בבריכה אפשרית לאורך תקופה ארוכה הרבה יותר -כמעט בכל חודשי השנה. גם אם מזג האוויר גשום, גם אם הרוח מנשבת, כאשר הבריכה מקורה – שום דבר מזה לא משפיע.
הקירוי הופך את סביבת הבריכה למבוקרת ונעימה, בדומה לאופן שבו שומרים על סביבה מבוקרת בתוך חממה. אם השקעתם בבריכה פרטית בביתכם, קירוי בריכות שחיה מקצועי יכול להפוך אותה לטובה יותר וליותר שימושית, לאורך זמן רב יותר.

 

קירוי לבריכות שחייה פרטיות – בעיצוב אטרקטיבי


קירוי בריכה בבית פרטי יכול גם לשפר את האסתטיקה
והמראה של החצר ושל אזור הבריכה. אנו מתקינים קירויים אשר מעניקים חזות לתפארת, היכול להשתלב בצורה הרמונית במראה הבית שלכם. יופי, פרטיות, ניקיון וכל יתר הדברים שהזכרנו – כל זאת בזכות קירוי בריכות איכותי, המותאם לכל לבריכה.

 

קירוי בריכות למניעת לכלוך 

 

קירוי לבריכת שחיה מונע לכלוך וחוסך באחזקה
קירוי בריכות פרטיות בריכה פרטית במיטבה תהיה מצוידת באמצעי לסינון המים. למרות זאת, כדאי לשמור ככל הניתן על ניקיון המים גם בדרך הכי פשוטה שתרחיק את הלכלוך. קירוי לבריכת השחיה שלכם ימנע כניסת חרקים למים, מעופפים שונים כמו זבובים או יתושים. קירוי ירחיק מהמים אבק חול ועלים נושרים נישאים ברוח.

 

קירוי בריכות שחייה בצפון


בקיץ הישראלי נעים וטוב לרחוץ בבריכה. יחד עם זאת, השמש מביאה עימה קרינה לא בריאה. קירוי מאיכות טובה לא רק חוסם את הגשם בחורף. הוא גם מסוגל לסנן חלק ניכר מקרינת השמש. כשאתם אתם שוחים בבריכה או מבלים בה יחד עם הילדים או עם הנכדים שלכם, אתם יודעים כעת כי כולם יותר בטוחים.
 

פרטיות במיטבה עם קירוי לבריכת השחייה

קירוי לבריכה בבית פרטי מעניק לכם תחושה של פרטיות במיטבה. באם אתם לא אוהבים את ההרגשה שמישהו מחוץ לבית יכול להביט בכם, אם אתם לא רוצים שיוכלו לצלם אתכם בעזרת רחפנים או לקלוט אתכם במשקפות מרוחקות, זה הפתרון הפשוט. קירוי לא חייב להיות אטום לחלוטין. הוא בהחלט יכול להיות חדיר למחצה לאור ובכל זאת, לתחושת הפרטיות והרווחה יש ערך רב.

הקירוי שחוסך לכם – קירוי לבריכת השחייה הפרטית
 

הוצאות חימום המים בבריכה, עשויות להיות בלתי מבוטלות. אם כן, כל דרך לחסוך בהוצאות האנרגיה תהיה מבורכת. דעו לכם כי קירוי בריכה איכותי יכול לחסוך לא מעט כסף בהוצאות החימום של המים. כאשר המים אינם חשופים וגלויים לרוח, החיסכון בהוצאות אנרגיה לאורך זמן הינו ניכר.

קירוי לבריכות שחייה פרטיות בצפון
 

התקנה של  קירוי לבריכת השחייה שלכם תהפוך את הבריכה בבית שלכם, לפנינה של ממש. אם בעבר הייתה הבריכה בחצרכם חשופה לרוח, כעת בעזרת קירוי לבריכה שלכם תהנו מהגנה לכל אורך השנה. אז אם אתם נמצאים בעיצומה של בניית בריכה בחצר ומחפשים חברת קירוי מקצועית המספקת שירותי קירוי וסגירה בצפון הארץ ומתמחה בקירוי לבריכות שחייה – פנו אלינו, גולדנפול, ותזכו בשירות מקצועי ובקירויים איכותיים באחריות!

 

קירוי לבריכות שחייה פרטיות

 יתרונות קירוי הבריכה:

בטיחות - הקירוי ננעל בקלות ומונע כניסה לא מבוקרת לבריכה.

ניקיון - קירוי בריכה שומר על בריכה נקייה מפני עלים, אבק ולכלוך.

מזג אוויר - הקירוי מונע חדירת רוחות וגשמים ובכך מאפשר רחצה בכל תנאי מזג האוויר ומבודד מפני קור.

חיסכון באנרגיה - קירוי בריכה מבודד באופן יעיל ביותר את הבריכה ובכך שומר על חום המים וחוסך הוצאת אנרגיה מיותרת.

חיסכון שוטף - הקירוי מונע התאיידות של כימיקלים המשמשים לחיטוי הבריכה, ובנוסף מונע התאיידות של מי הבריכה.

תפעול נח ויעיל - ניתן לסגור ולפתוח את הקירוי בקלות ובמהירות תוך 2-3 דקות. 
הרכבת הקירוי הינה חד פעמית ואין צורך בפירוק.

הגנה מפני קרינה - קירוי בריכה מונע קרינת UV המסוכנת למתרחצים וגורמת להתבלות הבריכה.

בידוד רעשים - קירוי הבריכה מבודד מפני רעשים.

מותאם אישית - קיימים כ-30 דגמים מעוצבים ויפים בצבעים שונים בהתאמה אישית.

תאורה - ניתן להוסיף מערכת תאורת LED מרשימה. 

צור קשר

תודה רבה!
נדבר בקרוב :)

נייד
050-6665550